ELT Güvencesinde Polonya’da Eğitim

Polonya  Üniversiteleri  alanında geniş bir portfoy ve deneyime sahip olan ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında üniversite eğitimi konusunda güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet politikası ile yüzlerce öğrencinin Polonya’da üniversite hayatına başlamasında aracılık etmiş deneyimli bir kuruluştur. 2000 yılından beri ulusal çapta hizmet veren ELT, Polonya’nın yanı sıra birçok diğer Avrupa ülkesinde, Amerika’da , Kanada’da ve Avustralya’da yüzlerce üniversite ve eğitim kurumunu Türkiye’de temsil etmektedir.

ELT, Polonya’daki birçok üniversitenin yetkili temsilcisidir ve Polonya’daki üniversitelerin ön kayıt, belge toplama, düzenleme ve danışmanlık işlemlerinin yanı sıra konaklama ve vize danışmanlığı konularında da hizmet vermektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya, Samsun şubelerimizle; alanlarında uzman ve yılların birikimine sahip danışman kadromuzla; Polonya’da şehir ve okul seçiminden vize işlemlerine, yurt seçiminden indirimli uçak bileti teminine kadar her konuda en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz.

Polonya’daki her türlü gelişme ve değişikliği yakından takip eden firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile kısa sürede sektörün önde gelen danışmanlık firmalarından biri olmuştur.

Polonya’da üniversite eğitimi konusunda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.